Firmamız 1980 tarihinde Tokatlı Mustafa usta tarafından Tokat’ta faaliyetine başlamış olup, 1987 tarihinde İstanbul Yenibosna’da ve 1992 den zamanımıza kadar İstanbul Sultanbeyli’de faaliyetine devam etmektedir.

1987 tarihinden itibaren kaplamalı cilalı mutfak dolabı, yatak odası takımı, kapı, pencere, (ki o zaman plastik hayatımıza yeni girmeye başlamıştı) zemin döşemesi, tavan döşemesi, taban döşemeleri (ah ah o günlerde bu işleri sadece marangozlar yapardı. Hayatımız nefes alan ahşap canlılığında idi plastik malzeme bu kadar yaygın değildi) gibi faaliyetlerine devam etti.

Gerek laminat parke gerekse plastik malzeme, ahşabın yerini alınca yönünü yine özel siparişle üretilen mutfak dolabı,  gardrop, yüklük,  ve camii içi malzemeler olan mihrap minber kürsü kolon kaplama gibi faaliyetlere yöneldi.

38 senelik zaman içinde birçok evi güzelleştiren mobilya ve mutfak dolaplarına damga vuran firmamız ilk günkü yenilik heyecanı ve  38 yıllık deneyim ile sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Firmamız halen aynı adreste özel siparişle; mdflam, masif panel, suntalam gibi malzemelerden mutfak dolabı, yüklük vb mobilya ile beraber ahşap malzemeden minber, vaaz kürsüsü, camii kapısı, mihrap ve korkuluk, pres kapı, kapı,  ürünlerini de üretmektedir.

Ve yine 38 Senelik zaman zarfı içerisinde birçok camiyi ahşabın estetiği ve zerafetiyle buluşturan firmamız, oymacılığın mistik kokusunu camilerimize sunmaya devam etmektedir.

Sayıları gittikçe azalan oyma ustalarımızdan namı değer Mustafa Usta’mızın Zanaatkar ellerinden çıkan ürünlerimizin taklidinden sakınmanızı ve sipariş için bizzat aşağıdaki  numaralarla görüşmenizi temenni ediyor saygılar sunuyoruz…

Evinizin Sanat Sergisine Dönüştüğü Adres Eminoğlu Marangoz

Adil Mah. Vahdet Cad. Üsküp Sokak No:14
Sultanbeyli / İstanbul

 

+905334822215 numaramızdan bizi arayın

Whatsapp’tan mesaj atmak için tıklayın